Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Fields
el: Πεδία

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Key
el: Κλειδί

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
