Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Log
eo: Loglibro

en: Password
eo: Pasvorto

en: Link
eo: Ligilo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: MIME type
eo: MIME-tipo
