Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Log
fi: Loki

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Path
fi: Polku

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Continue
fi: Jatka

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Fields
fi: Kentät

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Key
fi: Avain

en: Languages
fi: Kielet

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: MIME type
fi: MIME tyyppi
