Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Log
fr: Journal

en: Password
fr: Mot de passe

en: Link
fr: Lien

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Continue
fr: Continuer

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Fields
fr: Champs

en: General
fr: Général

en: Key
fr: Clef

en: Languages
fr: Langues

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Redirects
fr: Redirections

en: MIME type
fr: Type MIME

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Account deleted
fr: Compte supprimé
