Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Continue
km: បន្ត

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Key
km: សំខាន់

en: Languages
km: ភាសា

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
