Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Log
oc: Jornal

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Continue
oc: Contunhar

en: Fields
oc: Camps

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Key
oc: Clau

en: Languages
oc: Lengas

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: MIME type
oc: Tipe MIME
