Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Path
sl: Pot

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Key
sl: Ključ

en: Languages
sl: Jeziki

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
