Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Link
th: ลิงค์

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Key
th: คีย์

en: Please wait...
th: กรุณารอ...
