Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Log
lt: Įrašas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Path
lt: Kelias

en: Continue
lt: Tęsti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Key
lt: Raktas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: MIME type
lt: MIME tipas
