Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Log
ta: பதிவு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Path
ta: பாதை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: MIME type
ta: மைம் வகை
