Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: Password
uk: Пароль

en: Link
uk: Посилання

en: Path
uk: Шлях

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Fields
uk: Поля

en: General
uk: Загальне

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Key
uk: Ключ

en: Languages
uk: Мови

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Application ID
uk: ID програми

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
