Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Submit
az: Təqdim

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: General
az: Əsas

en: Languages
az: Dillər

en: MIME type
az: MIME növü
