Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Submit
fa: ثبت

en: Link
fa: واصلی

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: Fields
fa: میدانها

en: General
fa: عمومی

en: Users
fa: کاربران

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: MIME type
fa: نوع تقلید
