Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Submit
af: Stuur

en: Link
af: Skakel

en: Path
af: Pad

en: Users
af: Gebruikers

en: Languages
af: Tale
