Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Link
te: లింకు

en: General
te: సాధారణ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Languages
te: భాషలు
