Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: General
bn: সাধারণ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
