Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Users
ga: Úsádeoirí
