Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Link
ur: ربط

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Languages
ur: زبانیں

en: MIME type
ur: MIME کی قسم
