Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Link
ar: رابط

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Continue
ar: متابعة

en: Fields
ar: الحقول

en: General
ar: عام

en: Users
ar: المستخدمين

en: Languages
ar: اللغات

en: MIME type
ar: نوع MIME
