Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
