Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Password
es: Contraseña

en: Link
es: Enlace

en: Path
es: Ruta

en: Sync
es: Sincronización

en: Continue
es: Continuar

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Fields
es: Campos

en: Configuration
es: Configuración

en: Languages
es: Idiomas

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: MIME type
es: Tipo MIME

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
