Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Link
gu: કડી

en: Path
gu: પાથ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
