Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
