Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Password
pt: Senha

en: Path
pt: Caminho

en: Sync
pt: Sincronizar

en: Continue
pt: Continuar

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Fields
pt: Campos

en: General
pt: Geral

en: Configuration
pt: Configurações

en: Languages
pt: Idiomas

en: Please wait...
pt: Por favor, aguarde...

en: MIME type
pt: Tipo MIME

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Flow Name
pt: Nome do Fluxo
