Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Log
kk: Журнал

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: Path
kk: Жол

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Fields
kk: Өрістер

en: General
kk: Басты

en: Languages
kk: Тілдер

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
