Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Log
ro: Jurnal

en: Password
ro: Parolă

en: Link
ro: Legătură

en: Path
ro: Cale

en: Continue
ro: Continuare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Success
ro: Succes

en: Configuration
ro: Configurație

en: Languages
ro: Limbi

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
