Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Password
tr: Parola

en: Link
tr: Bağlantı

en: Path
tr: Yol

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Continue
tr: Devam et

en: Fields
tr: Alanlar

en: General
tr: Genel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Languages
tr: Diller

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: MIME type
tr: MIME tipi
