Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Log
ast: Rexistru

en: Password
ast: Clave

en: Link
ast: Enllaz

en: Path
ast: Camín

en: Continue
ast: Siguir

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Languages
ast: Llingües
