Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Log
be: Журнал

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: Fields
be: Палі

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Languages
be: Мовы

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: MIME type
be: Тып MIME
