Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Password
bs: Lozinka

en: Path
bs: Putanja

en: Continue
bs: Nastavi

en: Fields
bs: Polja

en: Languages
bs: Jezici
