Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Password
cs: Heslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Path
cs: Cesta

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Fields
cs: Pole

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Languages
cs: Jazyky

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Entity Type
cs: Typ entity
