Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Log
de: Protokoll

en: Password
de: Passwort

en: Path
de: Pfad

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Continue
de: Weiter

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Client ID
de: Client-ID

en: Fields
de: Felder

en: General
de: Allgemein

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Languages
de: Sprachen

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: MIME type
de: MIME-Typ

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Super Admin
de: Super-Administrator
