Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Path
ml: വഴി

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: MIME type
ml: MIME തരം
