Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Log
te: చిట్టా

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Link
te: లింకు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: General
te: సాధారణ

en: Languages
te: భాషలు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...
