Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Log
vi: Bản ghi

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Link
vi: Liên kết

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Fields
vi: Các trường

en: General
vi: Tổng quát

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: MIME type
vi: Loại MIME
