Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: Path
he: מיקום

en: Continue
he: להמשיך

en: Fields
he: שדות

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Languages
he: שפות

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: MIME type
he: סוג MIME
