Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Password
sr: Лозинка

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Languages
sr: Језици

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: MIME type
sr: MIME тип
