Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት
