Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས
