Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: Path
hy: Ուղի

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: MIME type
hy: MIME տեսակը
