Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Password
is: Lykilorð

en: Link
is: Hlekkur

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Continue
is: Halda áfram

en: Email Address
is: Netfang

en: Fields
is: Svæði

en: General
is: Almennt

en: Languages
is: Tungumál

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...
