Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Log
pl: Dziennik

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Path
pl: Ścieżka

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Fields
pl: Pola

en: General
pl: Ogólne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Languages
pl: Języki

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Entity Type
pl: Typ encji
