JavaScript Libraries Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Region
fr: Région

en: Footer
fr: Pied de page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: There are no items yet. Add an item.
fr: Il n'y a pas encore d'élément. Ajouter un élément.
