JavaScript Libraries Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
