jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
