jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Installed
be: Усталявана

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
be: Стварыць і змяніць стылі для  мадыфікацыі малюнкаў такіх як мініяцюры.

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
