jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
