jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Advanced
ca: Avançat

en: Both
ca: Ambdós

en: Last
ca: Darrer

en: seconds
ca: segons

en: First
ca: Primer

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Skin
ca: Aparença

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
ca: Creeu i modifiqueu els estils per generar modificacions d'imatge com poden ser les miniatures.

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res
