jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Advanced
cy: Uwch

en: Both
cy: Y ddau

en: Last
cy: Olaf

en: First
cy: Cyntaf
