jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Both
el: Και τα δύο

en: Last
el: Τελευταίο

en: First
el: Πρώτο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Skin
el: Θέμα

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
el: Δημιουργία και τροποποίηση των στυλ δημιουργίας τροποποιημένων εικόνων όπως π.χ. μικρογραφιών.

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
